Motto

Moje motto ..."Vždy existuje řešení, pokud ho nevidíte, změňte úhel pohledu"...

sobota 10. ledna 2015

Energetická místa v ČR - Žďársko

Před několika lety jsem byla poprvé na Žďársku. Zeměpis mě nikdy nebral, a tak jsem netušila, že je tam jedno moc energeticky zajímavé místo.

Jak už to tak je - náhody neexistují - a tak jsem se tam dostala.

Když jsem tam byla poprvé, netušila jsem kam jdu a co tam budu cítit. Nikdo mi o tom nic nepovídal, a i kdyby ano, stejně bych to za rohem zapomněla...

Spolu s kamarádkami jsem šla navštívit kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře. Kostel se mi líbil už z dálky, to místo bylo zajímavé. Chtěla jsem jít do kostela, ale tenkrát bylo zavřeno. A tak jsem to šla prozkoumat alespoň v okolí.

Když jsem kostel obcházela, našla jsem staré hroby. Něco mi říkalo, že mám jít na jeden specifický hrob. Jak jsem tam došla, udělalo se mi tak divně, celý svět se se mnou zatočil a já cítila silnou energetickou "zeď", která mě nepouštěla dál. Bylo mi až nevolno. Měla jsem co dělat, abych neupadla, rychle jsem se chytla za náhrobní kámen.

O kousek dál jsem našla lavičku. Když jsem si na ni sedla, cítila jsem tak nádherný pocit vyrovnanosti, klidu a míru... jen několik metrů od místa, kde mi bylo hodně špatně. Nešlo mi do hlavy, jak na tak malém místě mohou být dvě místa s tak naprosto odlišnou energií.

Po čase, nevím zda roce či půl, jsem s kamarádkama opět jela na Zelenou horu. Tentokrát nás bylo víc a domluvily jsme si soukromou prohlídku uvnitř kostela.

Hned po vstupu jsem pochopila, že to opět bude náročná zkouška. Když jsem se podívala vzhůru, uviděla jsem uřízlý jazyk. Nebylo mi moc dobře. Vzpomněla jsem si, jak jsem jako malá holka mívala strach, že se říznu do jazyka, když jsem oblizovala víčko od jogurtu. Vždycky se mi tak nějak udělalo špatně při té představě, že mi řežou jazyk. Někdo by možná řekl, že to má každé dítě. Nevím. Ale mě se při tom pootevíralo na škvírečku něco "z minulosti", z daleké, hluboké...a rádo zapomenuté.

Abyste pochopili uříznutý jazyk v klenbě kostela, přečtěte si historii. Možná už ji znáte...

Abych to zkrátila - uvnitř kostela se mi na jednom místě udělalo hodně nevolno...Kdybych mohla protnout zdi, tak to bylo na ose toho místa venku, které mě "odrovnalo".
A opět i uvnitř byla místa, která byla příjemná a místa, kde jsem cítila příjemnou a silnou nabíjející energii...


A co vy, máte nějaké zkušenosti s tímto místem? Nebo s jinými místy? Pokud máte tipy na zajímavá energetická místa, můžete komentovat pod článkem nebo poslat email.Hezký den všem.

www.nova-cesta.comPoznámka:
Článek můžete v nezměněné podobě šířit dál včetně této poznámky.

Fotografie převzaty od kamarádky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentář:)