Motto

Moje motto ..."Vždy existuje řešení, pokud ho nevidíte, změňte úhel pohledu"...

pátek 9. ledna 2015

Energetická místa v ČR - pyramidy


Před mnoha lety, tipuju tak 20 let zpět, jsem byla na jednom velmi silném energetickém místě. To místo si mě podmanilo a mnohokrát jsem si na něj vzpomněla. Ani se mi tenkrát nechtělo domů, ale nebyla jsem tam sama, a tak jsem na místě strávila jen pár desítek minut.

Cestou jsme s přítelem našli zvláštní kameny, říkali jsme jim menhiry, taky stromy tam rostly nějak jinak. Bylo to tam doslova magické...

Před několika dny mi kamarádka povídá něco o mapce pyramid v ČR. To mě překvapilo, protože jsem nikdy neslyšela, že tu máme pyramidy. A tak jsem nelenila a našla jsem si mapku pyramid, že bych se případně na některé zajela podívat.

K mému velkému překvapení se jedna nachází právě na místě, kde jsem před lety byla. Bylo to na jižní Moravě na Znojemsku. Pamatuju si, že tam byl pěší přechod do Rakouska a  v dálce byl vidět krásný starý hrad. Jmenoval se Hardegg. To všechno jsem si pamatovala těch 20 let (kdo mě zná, ví že si fakt moc nepamatuju, natož jména!). A tak ty menhiry, co jsem našla, byly pravděpodobně pozůstatky pyramidy.

Pro ty z vás, kdo mají zájem o více informací, mapka je zde.

Oblast Znojemska je mi blízká, v dětství jsem tam strávila hodně času a ráda se tam vracím. O další důvod víc proč tam zajet znova.

A co vy, máte nějaký zajímavý tip na silné energetické místo?


Zdroj: http://www.pyramidycr.cz/cs/index.php?index=knihy
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentář:)