neděle 9. listopadu 2014

Z poradny - jak přitáhnout víc peněz do svého života.

Dobrý den,
velice mě zaujali vaše zvukové nahrávky na youtube.

Chtěla bych se zeptat ohledně nahrávky, jak přitáhnout víc peněz do svého života.
V mém katalogu, jsem si vybrala výhru v loterii. Pořídila jsem si tickety na vyplnění a plánuji je v polovině prosince podat.
Namalovala jsem si obrázek mé výhry a co si za výhru koupím, prožívám vize jak s přáteli oslavím výhru u moře, prožívám u toho hrozně moc velkou radot pokaždé co se na obrázek podívám a jsem za to moc vděčná.
Už ted vím, jak budu cestovat, koho z výhry obdaruju,  už  o sobě tvrdím že jsem milionář, jsem výherce v loterii :D

A tak zní má otázka, na netu se píše hlavně o tom jak přitáhnout peníze atd, ale co když jsem si vybrala v mém katalogu, že chci peníze získat tak, že vyhraju v loterii, může tak být?

Děkuji moc za odpověd a přeji krásný den :)

M.M.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dobrý den,
zákon přitažlivosti funguje na 100%, co vysíláme, to si přitahujeme.
Samozřejmě je možné si takto přitáhnout výhru v loterii, otázka ovšem je, nakolik silně toto opravdu vysíláte.

Na druhé straně tím, že si něco přejete, "tvoříte". Je náročné domyslet všechny detaily takovýchto silných přání. Člověk si může myslet, že si přeje jen něco "hezkého", už ale nevnímá, že spolu s přáním z něj vychází mnohem víc. Je to proto, že kromě vědomých myšlenek přejímáme mnoho nevědomých. To se pak promítne při přání.
Dalším bodem je - proč si výhru přejete. To, že si ji přejete, je jen ukazatelem toho, že nejste spokojena s tím, co máte. Když nejste spokojena, vysíláte tím do vesmíru, že trpíte nedostatkem. A tak vám vesmír pošlet opět nedostatek. Takže na jednu stranu si přitáhnete něco, co jste chtěla, a na druhou něco, s čím nepočítáte.

Proto v případě takovýchto přání platí "dávej pozor na to, co si přeješ, protože se ti to může splnit".
Vesmír nám dává vše, co potřebujeme. Když ale nejsme spokojení, bereme jako samozřejmost to, co máme, vysíláme nespokojenost a nevděčnost. Protože pokud opravdu vnímáme to, že nám vesmír dá vše, co potřebujeme, jsme vděční za to, co máme a necítíme potřebu "si přát".
Nevím, jestli jsem vám sdělila to, co jste chtěla slyšet. Trik hojnosti spočívá v tom, že člověk vnímá vše, co dostává, vnímá hojnost kolem sebe a čím víc vděku z něj vychází, tím víc je mu dáno.
Pokud tohle děláte, dostane se vám všeho, co jste kdy potřebovala.
Pokud se vám něčeho nedostává, pak to nepotřebujete, je to jen projev ega, které vás chce polapit "na svůj lep".
 
Mějte krásný čas,

zdravím Jolana
www.nova-cesta.com


foto: zdroj morguefile.com