sobota 11. října 2014

Z poradny - Proč se nedaří získat stálý příjem a obavy ze samoty

 Milá Jolano,

je to pár dnů, co jsem objevila Vaše stránky nebo spíš, co mi vstoupily do života :-) Již dva roky se snažím duchovně vzdělávat a je pro mě vždy velmi fascinující, jak postupně se ke mě informace dostávají. Jsem moc ráda, že jsem Vaši stránku mohla objevit.

Na své duchovní cestě se někdy setkám s něčím, s čím si nevím rady a proto bych Vás chtěla poprosit, jestli by jste mi nemohla poradit nebo sdělit aspoň Váš názor. Snažím se řídit srdcem a intuicí, ale přece jen jsou věci, které mě někdy zaskočí.

V prosinci to bude rok, kdy jsem dala výpověď ze zaměstnání, protože jsem cítila, že to pro mě není dobré a musím jít dál. Se svým rozhodnutím jsem naprosto spokojená. Po čase se mi podařilo najít projekt, kterého jsem součástí, ale neplyne i z toho žádný příjem, proto se snažím ještě hledat další zaměstnání. Jenže to se mi nedaří a já nechápu proč. Vždycky jsem nějak vyžila, ale teď nastal okamžik, kdy už bych stálý příjem opravdu potřebovala, ale nemůžu nic najít, chodím na pohovory, ale nic...Moc nerozumím. To samé je i s partnerem. Jsem sama už dlouho a přesto, že jsem šťastná i sama, tak vím, že jednou bych ráda založila rodinu. Je mi 27 a občas, hlavně v noci, na mě přijdou obavy, jestli nebudu celý život sama.

Není to tak, že bych byla nespokojená, jsem šťastná, to vím i to tak cítím. 

Moc by mě zajímal Váš názor a pokud Vás to nebude obtěžovat, budu se těšit na Vaši odpověď.

S přáním krásného dne V.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Milá V.,

děkuji za upřímnost a za důvěru. Moc si toho vážím.
Hledání práce a partnera je jednou z velmi častých otázek. Odpovím vám jak nejlépe dokážu s tou troškou informací, co mám od vás k dispozici.
Když se na vás naladím, vnímám nedůvěru v sebe sama. Chcete práci, chcete příjem, chcete partnera, ale vnitřně jste to ještě nepřijala do svého života.
Ještě opravdově nevěříte, necítíte, že práci a partnera máte.

Nemůžete mít nic, co nepřijmete.

Máte to, co přijímáte.

Co vyšlete, to se vrátí. Co se vrací je přesně to, co jste vyslala.
Pokud to, co dostáváte není to, co chcete, prověřte proč vysíláte to, co se k vám dostává. Z čeho pramení vaše nedůvěra, že to, co chcete, nemůžete mít? Proč si to nedopřejete?
Vesmírné zákony fungují pro všechny stejně a bez rozdílu. Když si toto uvědomíme a když pochopíme, jak tyto zákony fungují, můžeme ve svém životě dělat hotové zázraky. Můžeme se naučit mít přesně takový život, jaký chceme.
Často si myslíme, že něco chceme a když za tím jdeme, zjistíme, že jsme to ve skutečnosti nechtěli. Že jsme šli jen za jakýmsi "fantomem", za potřebou pocitu, který pramenil z pocitu nedostatku.
Vesmír nám dává vše, co potřebujeme přesně v takovém množství, v jakém jsme schopni to přijmout v daný okamžik, za daných podmínek.
Vesmírná hojnost je jako slunce. Je všude a je jí dost pro všechny. Ne všichni se slunci vystavujeme stejnou měrou. Jsme to my kdo určí, kolik slunce přijmeme, kolika slunečním paprskům dovolíme "dotknout" se nás.
Více o tom, co je třeba změnit ve vašem životě, se můžete dozvědět při osobním sezení, podrobnosti zde.
Přeji vám krásný čas,

Jolana
www-nova-cesta.com


foto: zdroj morguefile.com