pondělí 20. října 2014

Z poradny - Lze pomocí zákona přitažlivosti přitáhnout i konkrétního člověka? 2 díl.

Děkuji Vám, rozumím tomu, co píšete, ale já od něho nevyžaduji,aby byl stále se mnou nebo aby mi patřil...jen s ním chci prostě být a vědět, že mě má rád. Jen jsem zmatená z toho, že na jednu stranu jsem přesvědčená o tom, že se k sobě vrátíme, ale na druhou stranu mám strach se přestat snažit a pustit to...aby to vesmír nebral, že už nechci :) Trochu jsem se do toho zamotala :)

S pozdravem V.

* * * * * * * * * * 

Milá V.,
už jen potřeba toho, že vás má rád je vlastně signálem vnitřní nejistoty. Pokud cítíte strach nebo jiný nepříjemný pocit (pocit, který vás nepovznáší), je to znamení oddělenosti od jednoty. Vesmír, Bůh, Jednota, Energie, na pojmu nezáleží...Někdo tomu říká láska. Je to ta nejvyšší vibrace, síla, která nás stvořila a která nás řídí. Jakmile se této síly pustíme, oddělujeme se. Vesmír nebude brát nic, co byste nebrala vy. Není vy a vesmír. Je jen jedno velké Jedno :) To, co cítíte vy, cítí i vesmír. To vy dáváte Vesmíru "znamení". To, co vysíláte, se vám vrátí. Pokud vysíláte strach, vrací se strach, vysíláte nejistotu? Vrací se nejistota.
 
Nemůže se vám vrátit něco, co jste sama nevyslala. Impulz, který vychází z nás, se nám navrací. Jako kruh, který začnete rýsovat. Z jednoho bodu vycházíte a po obkreslení kružnice se do toho bodu opět vracíte.
Mějte se, Jolana
www.nova-cesta.com