sobota 11. října 2014

Z poradny - Lze pomocí zákona přitažlivosti přitáhnout i konkrétního člověka?

Dobrý den,

dívala jsem se na Vaše video na youtube a chci se zeptat, zda mohu pomocí zákona přitažlivosti přitáhnout i konkrétního člověka?
 
Rozešel se se mnou přítel, já ovšem vím, že je to můj životní partner a miluji ho. Stále za něho děkuji a jsem vděčná za jeho lásku. Od chvíle, kdy jsem se přestala zabývat křivdami z rozchodu, se ke mně "vrátil", ikdyž zatím jen kvůli sexu. Ted je nevím, je to díky mému myšlení nebo to nemá žádný význam? Jak to poznám?
 
Předem děkuji za odpověď, 

s pozdravem V.

* * * * * * *  * 

Milá V.,
co je to láska? Jak ji vy sama specifikujete?

Láska nemá hranice, láska je bez podmínek. Prostě je. Milovat někoho neznamená ho vlastnit. Milovat neznamená, že nám musí ten člověk stát po boku.
Pokud ho chcete mít po svém boku, protože ho milujete, supluje vám nějakou vaši nenaplněnou potřebu. Něco, co vám pocitově chybí a co vám on nahrazuje.
Je v pořádku mít partnera vedle sebe, pokud se ale jeho přítomnost stává potřebou a bez něj se necítíme být celou bytostí, je tu závislost a závislost není láska.
Vše je o pocitech. Kde cítíme nedostatek něčeho, hledáme jak ho nahradit a zapomínáme, že nedostatek vychází z nás. Nedostatek lásky člověka k němu samému.
Partner je ideálním zrcadlem, odráží nám to, co potřebujeme vidět.
Jakmile si začneme uvědomovat, že je třeba něco změnit a začneme na tom pracovat, začneme měnit své vibrace a naše okolí se začne chovat adekvátně. Protože stejné přitahuje stejné, to co z nás vychází přitáhne opět stejnou vibraci.
 
Přitáhnout lze cokoliv, je důležitý záměr a směr. Co chcete přitáhnout a proč. 
 
Můžete se zabývat tím, jak přitáhnout partnera zpět.
Můžete se zabývat tím, proč potřebujete přitahovat partnera zpět.


Ten kdo nejméně očekává získá nejvíce. Není limitován tím, co by se mělo stát a zůstává otevřen všem možnostem.

Když přijmete vše, co přichází, jako to správné a to jediné, co jste si svým dosavadním přístupem zasloužila, poděkujete a budete se soustředit na to, co z vás vychází, začne to k vám proudit.

Kdykoliv se vám nezamlouvá to, co k vám proudí, zamyslete se dobře co z vás vychází.

Mějte krásný den,

zdravím Jolana
www.nova-cesta.comfoto: zdroj morguefile.com