pondělí 12. května 2014

Nepotřebuješ důvěru, nepotřebuješ hojnost, nepořebuješ víru!

PAMATUJ!

Nemusíš se učit důvěře. Nemusíš se učit důvěřovat. Ty už umíš důvěřovat dokonale. 100% tvého času důvěřuješ. Vždy, všude, za každých okolností důvěřuješ, že něco je pravda. Tvým problémem není, že by ses měl naučit důvěřovat. Problém je čemu důvěřuješ, čemu věříš. V tom je rozdíl.

Nepotřebuješ důvěru, nepotřebuješ hojnost, nepořebuješ víru! 

Ty už důvěřuješ dostatečně, nakolik budeš kdy potřebovat. Tvá víra už je dostatečně silná, nakolik potřebuješ. Tvoje důvěra už je natolik dostatečná, nakolik budeš kdy potřebovat.

Tvůj problém není v tom, že by ses měl učit hojnosti, že se máš naučit důvěřovat a věřit, tvým záměrem je přestat věřit v nedostatek. Přestaň důvěřovat v nedostatek. Přestaň mít hojnost nedostatku! Protože to je to, co máš. Protože ty nemůžeš postrádat hojnost, ty můžeš pouze mít hojnost nedostatku. VŽDY MÁŠ HOJNOST!

Zaměř se na to, co opravdu chceš, ne na to, co nechceš. Protože to, na co se zaměříš, se stane tvou realitou.

Když se zaměříš na to, že nevíš co máš dělat, budeš mít hojnost nevědění co máš dělat. Zastav to! Změň směr svých myšlenek. Zaměř se na to, co dělat chceš. Vždy víš, co opravdu chceš dělat. Dovoluješ si to ale? Dovolíš si dělat to, co chceš dělat? Proč věříš tomu, že to, co bys chtěl dělat, dělat nemůžeš? Co tě udržuje ve vibraci "nemůžu"?


Jolana Dominguez
www.nova-cesta.com

(část je volný překlad některých myšlenek z videa Bashar - Time maschine)
foto: morguefile.com