pátek 7. března 2014

Jak přitáhnout práci a peníze – seminář Brno 3.4.2014
OLYMPUS DIGITAL CAMERANedostatek peněz, bez práce, dluhy, tíživé životní situace. Jak na to, když potřebujeme peníze, ale ty se od nás stále vzdalují?

Naučte se naladit na energii peněz. Peníze jsou jen prostředkem k uspokojení potřeb. Peníze nejsou ani dobré, ani špatné, je to druh energie a náboj pozitiva nebo negativa jim dává každý sám.

Aby k nám peníze mohli stále proudit, potřebujeme zůstat naladěni na “pozitivní” náboj peněz.Kde nejsou bloky, energie může volně protékat. Lidé kteří berou peníze jako příjemné, dobré, správné a pozitivní, nemají žádné bloky a energie ve formě peněz k nim může přitékat. Čím víc utrácejí, tím víc se k nim může vracet. Stále udržují rovnováhu, uvolňují prostor pro nové.

Na semináři se dozvíte, co je klíčové pro to, aby k vám peníze mohli opět proudit. 


37250_MONEY_MAGNETDozvíte se v čem tkví rozdíl mezi těmi, co mají a těmi, co nemají dostatek peněz. Dozvíte se jak funguje princip magnetu. Tento princip můžete aplikovat na cokoliv ve svém životě, nejen na finanční hojnost.

V semináři bude prostor pro vaše dotazy, kde můžeme probrat vaše konkrétní situace.

Seminář se uskuteční ve čtvrtek 3.4.2014 od 18.00 do 21.00 hodin v Centru Zakotveno. 

Cena semináře je 350 Kč, rezervace můžete provádět přes email jola.domin@gmail.com nebo přes SMS na 733 659 997. Pro závaznou rezervaci je záloha 150 Kč, kterou vám vrátím v případě, že bych musela akci zrušit.

Těším se na vás a jsem ráda, že jste se rozhodli tvořit svou lepší budoucnost.

Jolana Dominguez
www.nova-cesta.com

foto: zdroj internet