Motto

Moje motto ..."Vždy existuje řešení, pokud ho nevidíte, změňte úhel pohledu"...

pátek 10. ledna 2014

Všelék č. 4 - MMS - aneb z mých berliček

Dnes vám představím další z mých "všeléků". Je to prostředek, ke kterému se vracím vždy, když ho potřebuji.

O tomto "zázraku" mi před pár lety řekla moje kamarádka, která trpěla kožními problémy, alergiemi a celiakií. 

MMS je vlastně zkratka z Master Mineral Solution. Tento dle mého názoru nedoceněný prostředek dokáže vyléčit mnoho zdravotních problémů, se kterými si moderní medicína neví rady. Díky své cenové dostupnosti a jednoduchosti užívání bez přítomnosti lékařů upadl mezi farmakologickými koncerny v takovou nemilost, že se snaží všemi silami zpochybnit jeho účinky a bezpečnost. Tato manipulace vedla k tomu, že i já měla strach přípravek vyzkoušet a několik měsíců, ne-li rok jsem o něm jen poslouchala, hledala informace a hledala odvahu ho vyzkoušet.

Vše se stane v pravý čas, a tak i moje odhodlání přišlo v okamžik, kdy jsem zašla k lékaři s vážným zdravotním problémem a způsob, jakým se mnou jednal, mě paralyzoval, odradil a utvrdil v tom, že budu hledat jinou - alternativní - cestu. Nechci tím zpochybňovat jiné lékaře, věřím že je i mnoho kvalitních odborníků, kteří dělají svou práci s láskou a pozorností.

Dnes jsem ráda, že tento lékař byl jaký byl, protože kdyby mě pozorně vyslechl a nenahnal mi hned strach, nejspíš bych se nechala ukolébat a oddala odpovědnost za své zdraví jemu. A tak vidíte, že vše zlé je k něčemu dobré, já se přes nepříjemný a stresující zážitek dostala k prostředku, který mi už mnohokrát pomohl.

Než vám plně představím tuto mou berličku, ráda bych opět připomněla, že na nemoc je třeba nahlížet jako na prostředek našeho těla, které nám dává zprávu o našem nitru. Každá nemoc má svoji příčinu, kterou je třeba hledat, jinak budeme neustále používat další a další prostředky, jak s nemocí zatočit a unikne nám, že nám nemoc chce jen předat zprávu, kterou stále ignorujeme. Z toho důvodu já osobně MMS neberu preventivně, pouze v případě, kdy se nějaký zdravotní problém vyskytne. Hledám jeho příčinu a pak si jen pomohu tímto přípravkem k rychlejšímu návratu do běžného pracovního cyklu. Jde to samozřejmě i bez něj. Moje berličky berte pouze inspirativně. Nejsem lékař a nemohu vám říct, co je nejlepší pro vás. Každý člověk je zodpovědný sám za své zdraví, dělá sám vlastní rozhodnutí a potřebuje se naučit mít zodpovědnost za všechny své činy, myšlenky a slova.

Pro ty, co jsou na mých stránkách poprvé a i pro ty, kteří nechtějí hledat v mých minulých článcích, kde MMS už popsané bylo, dám všechny důležité odkazy dolů pod článek.

Přípravek MMS se připravuje tak, že se smíchá 50% roztok kyseliny citronové s chloritanem sodným, zamíchá se a počká se 20 sekund. Pak se roztok dolije čistou vodou a vypije. Je to trošku alchymie, alespoň na začátku, než si na postupy zvyknete, protože tento přípravek je opravdu velmi účinný, ale je třeba ho brát PŘESNĚ tak, jak to popisuje Jim Humble, muž, který ho vlastně objevil.

Nebudu vám tu vypisovat co všechno mi MMS pomohlo vyléčit. Uvedu jen malý příklad - brala jsem kapky na něco úplně jiného, brala jsem je v mnohem menším množství, než bylo doporučeno, a asi po 2 týdnech jsem zpozorovala, že mi zmizela plíseň na nehtu u nohy, kterou jsem měla roky a na kterou nic nezabíralo. Od té doby se plíseň nevrátila, je to už asi 3 roky. Chřipka, angína - běžné virózy, které nás sužují týden a více a bývají velmi nepříjemné, se dají vyléčit z nejhoršího za jeden den braní MMS.

Dnes již existuje několik různých doplňkových produktů k základnímu MMS. Já osobně je ještě nevyzkoušela, zatím jsem si vždy vystačila se základní soupravou. MMS léčí i vážné nemoci jako je rakovina, malárie, cukrovka, likviduje téměř všechny druhy plísní, bakterií a virů, kvasinky. MMS se dá používat orálně, čistit si s nimi zuby, vyplachovat, inhalovat, koupat se v nich...MMS se může používat i na čištění vody v bazénech, k léčbě vleklých ekzemů a vyrážek, může se přímo aplikovat na postižené místo atd.


Tak, jako najdete chvalozpěvy na MMS, najdete i články, které jejich účinky zpochybňují, některé dokonce upozorňují na jejich nebezpečnost a škodlivost. Vše je volba, každý se potřebuje rozhodnout sám za sebe. Ti, co o MMS píšou negativní zkušenosti jsou lidé, kteří buď MMS nevyzkoušeli, užívali ho nevhodně nebo jim některá jeho složka vadila a nenamáhali se vyzkoušet jinou alternativu.  Vždyť i v přírodě je spousta ovoce, které mnoho lidí jí a chválí a najdou se jedinci, kteří mají tak silnou alergii, že je může stát život! A kvůli tomu přeci celá populace nepřestane tento druh ovoce jíst.

Pokud o MMS uvažujete, zkuste ho nejprve "zlehka", po jedné kapce. Kupte si knihu nebo si sežeňte informace o tom, jak se kapky mají správně užívat.

Když s MMS začnete, může se dostavit nevolnost, zvracení či průjem. Toto je prvotní příznak toho, že se vaše tělo detoxikuje příliš rychle. MMS je totiž i skvělý čistič, vygruntuje vám uvnitř stejně jako Kim a Aggie z pořadu Máte doma uklizeno :)

Pokud máte nějaké dotazy, ráda vám je zodpovím. Můžete mi kdykoliv napsat email nebo zprávu pod článkem a já vám podle svého nejlepšího vědomí a svědomí odepíšu.

Mějte se báječně, buďte veselí a zdraví.

www.nova-cesta.com

fotografie: zdroj internet

Originální stránka o MMS v češtině


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentář:)