pondělí 4. listopadu 2013

Z poradny - proč potřebuju tolik něhy a pozornosti od partnera?

Dobry den p.Jolana,
nahodou som nasla Vasa int.stranku nova cesta a chcela by som Vam vyslovit kompliment za Vasu pracu. Velmi rada si tam citam a pocuvam Vase videa. Moja nelahka zivotna situacia ma doviedla k tomu aby som zacala aktivne pracovat na sebe.
Zatial robim len male pokroky ale pomaha mi to. Viem, ze toho mate asi vela, no ak by som Vas mohla poprosit o strucnu radu, ako docielit ze nemusim stale vyzadovat tolko nehy a pozornosti od partnera. Pripadam si ako "'teenie"', no mam 40 rokov. Viem, ze vsade sa pise majte radi sam seba a partnera  vidiet ako "'ceresnicku na torte"'no to nedokazem.

Co robim zle?
Pekny den
S pozdravom S.

***
Dobrý den S.,

předem vám moc děkuji za hřejivá slova a za důvěru, s jakou se na mě obracíte. Jsem moc ráda, že moje stránky lidem pomáhají v nalézání jejich pravd.
Jsme jako děti - učíme se krůček po krůčku. To nejdůležitější už jste udělala - uvědomila jste si, že chcete změnu a začala jste na sobě pracovat. Čím víc krůčků uděláte, tím jednodužší budou další krůčky.

To, že potřebujete hodně pozornosti a něhy od partnera může pramenit jak z nedostatku v dětství, tak i z toho, že pravděpodobně nemáte dost sebevědomí a potřebujete, aby vám ho dodával partner. Tímto obdobím jsem si sama prošla, takže dobrá zpráva je, že je to jen přechodný stav :) Sebevědomí a láska k sobě samé nám nespadnou do klína "jen tak". Abych vám mohla říct detaily, potřebovala bych toho vědět víc o vás, popovídat si s váma, pomoci vám ve vaší minulosti najít vzorce chování, které způsobují to, jak se cítíte dnes. 

To, kde jste teď, je výsledek toho, kde a jak jste vyrůstala, s kým, jací byli vaši rodiče, jejich rodiče, jaké rodové zátěže si nesete....

Na stránkách jsou články a videa zdarma a pro ty, kteří cítí, že potřebují jít do hloubky nabízím různé druhy konzultací od osobní přes skype, po písemnou. To najdete v rubrice Stránky na pravé straně webu.
Přeji hodně zdaru, vše potřebuje svůj čas a nic se nedá uspěchat.

Mějte se krásně, Jolana
foto: zdroj internet