čtvrtek 12. září 2013

Písemná konzultace

Když jsem pročítala několik posledních emailů od čtenářů Nové cesty, zjistila jsem, že je potřeba vytvořit "mezischod" mezi automatickou kresbou a osobní konzultací. 

Nechala jsem to několik dní být, nijak jsem se tím nezabývala. Dnes, když jsem četla další 2 emaily, přišla vize tohoto "mezischodku". Miluju tenhle proces - ničím se nezabývat, prostě se jen otevřít intuici - a to co má přijít, přijde samo. Dokonalé. Nemusím nic vymýšlet....

Ta vize mi ukázala jak mohu čtenářům pomáhat s jejich dotazy. Někteří lidé si nejsou jistí, zda mají na osobní konzultaci jít. Charakter jejich dotazu je mezi automatickou kresbou a osobní konzultací. Proto se zrodila "Písemná konzultace" (dále jen PK).

Má vize mi předala kompletní "balíček", jak má PK vypadat, jak ji zjednodušit natolik, aby pro vás byla přínosná a já ji zvládala začlenit do svého programu.

Co potřebuji od vás?

Na můj email jola.domin@gmail.com zašlete popis vaší životní situace (přibližně ve 20 větách). 
Napište váš dotaz (týkající se jednoho tématu).
Do okénka předmetu v emailu napiště Písemná konzultace nebo PK.
Nezapomeňte uvést vaše jméno, datum narození, můžete přiložit fotografii nebo odkaz na váš profil s fotkou.

Cena této jedné konzultace je 50 Kč. 

Takže - vy pošlete email, já odepíšu, vy se můžete ještě jednou zeptat, pokud vám v mé odpovědi něco není jasné, já ještě jednou odepíšu. Toto je forma 1 písemné konzultace. Každá další konzultace stojí 50 Kč.

Nyní máte možnost vyzkoušet si konzultaci. 10 písemných dotazů = 1 hodina osobní konzultace.
10 písemných dotazů mi  zabere mnohem víc času než 1 hodinu. Vy budete mít příležitost zeptat se. Buď zůstanete u písemné formy nebo si domluvíte osobní schůzku. To je zcela na vás. Vy určujete, zda se zeptáte jednou, dvakrát, 10x nebo přijdete osobně (případně přes skype).


Těším se na vaše emaily.

Krásný den, Jolana
www.nova-cesta.com
fotky: zdroj internet