pondělí 26. srpna 2013

I zvířata jsou vyspělé bytosti s duší

Víte, že i zvířata mají svou duši? O tomto nepochybuje žádný majitel "domácího mazlíčka", snad ani chovatel dobytka...Já sama se o tom přesvědčila už jako dítě. Naše kočka měla duši větší jak obývák a charisma herecké hvězdy. Pes, kterého jsem dostala a tenkrát i považovala "za svého" mi ukázal, že mým majetkem nebude, že má svůj "rozum" a své móresy. Můj pes byl chytřejší než leckerý člověk, uměl se radovat, trucovat, být šťastný, veselý, smutný a mnoho dalšího....

Příroda je mojí neodmyslitelnou součástí, do lesa chodím v každé volné chvilce, bydlím ve čtvrti s výhledem do zeleně, ráno mě budívají svým zpěvem ptáčci, v noci pak naše morče (co miluje chroupání tvrdého chleba)....

Už několik let pozoruju, že ve zvířecí říši dochází k velkým změnám. Nejdříve to byly takové jemné náznaky, kterých si velká většina lidí nevšimla. Pak se to stupňovalo stále víc.

Rozhlédněte se kolem sebe, začněte pozorovat vše živé okolo sebe (pokud už to neděláte) a uvidíte sami, že nic není stejné, nic není jako dřív.

Ve zvířecí říši dochází k velké změně. Zvířátka se vyvíjejí, i ony zvyšují své vibrace a tak jako dochází ke změně v chování u lidí, dochází i ke změně u zvířat. Stále častěji můžeme pozorovat, že se zvířata chovají "rozuměji", "citlivěji", že jsou víc jako my, lidé. Najednou vedle sebe můžou žít druhy, které by se dřív nesnesly. Zvířata si pomáhají. To neznamená, že už kočky nechytají myši. Ta změna začíná probíhat u některých jedinců. Tak, jako u lidí. Ani my lidé se neměníme všichni najednou a na stejnou hladinu. I zvířata "přecházejí" postupně, proces začal a je stále víc viditelný.

Pokud jste si sami ještě ničeho nevšimli, neznamená to, že posun nenastal. Jen jste si ho ještě nevšimli. Proto začněte pozorovat chování zvířat okolo vás. Sledujte pozorněji fotky zvířat, videa která kolují....Uvidíte, že se časem "vycvičíte" a změnu uvidíte.

Zde pro ilustraci několik zajímavých odkazů, třeba i jen pro zasmání>>>>>


Zdroj fotek: soucitne.cz, internet