neděle 7. dubna 2013

Jak očistit tělo mořskou solí - jednoduše a účinně

Je jaro a já cítím potřebu očistit své tělo. Na internetu je opravdu velký výběr jak své tělo očistit...ale který ten návod si vybrat?
Ponořila jsem se na chvíli do svého nitra a požádala, aby mi byl sdělen jednoduchý návod na očistu....

Napustíme si vanu lehce teplou vodou (jen natolik, aby nám v ní nebyla zima) a nasypeme hrubozrnou mořskou sůl bez přídavku jódu či cokoliv jiného. Na půlku vany použijeme asi 100 g, můžeme dát i trošku víc... do 150 g.

V myšlenkách děkujeme vodě. Vysíláme vděk za to, že tu voda je. Představujeme si vodu jako tekutou formu lásky. Jsme jí vděční za to, jak do nás tato tekutá láska prostupuje skrze pokožku a dostává se dál do těla. Jsme vděční vodě za to, že do sebe přijímá toxické látky které naše tělo vylučuje. Vizualizujeme si, jak do nás tato láska proniká stále hlouběji a vyplavuje stále více toxinů. Stále vysíláme myšlenky vděku. Prociťujeme tento vděk. Vnímáme lásku a vysíláme ji zpět do vody....vytváříme koloběh. Děkujeme vodě, že do sebe pohlcuje vše, co z našeho těla odchází a vstupuje do nás pouze čistá láska.

Tento proces opakujeme nejméně 30 minut, lépe 45. Pokud je voda příliš chladná, dopustíme trochu teplé. Hladíme své tělo a děkujeme mu, že nám slouží. Vyjadřujeme vděk každičké buňce našeho těla, oceňujeme práci, kterou vykonává. Vyjadřujeme svému tělu vděčnost za to, že pro nás tak skvěle pracuje i když mu nedáváme vždy to co potřebujeme. Vysíláme lásku ke svému tělu a vnímáme jeho potřeby. Hladíme ho tam, kde si o to tělo říká.

Toto opakujeme stále dokola...Dokud cítíme potřebu. Než z vody vylezeme, poděkujeme vodě, že tu byla a že do sebe pohltila všechno pro nás nepotřebné. Vyjádříme velký vděk, procítíme ho silně. Krátce se osprchujeme, abychom z těla dostaly poslední zbytky nečistot. Nepoužíváme mýdlo. Jen čistou vodu....

Vypijeme co nejvíc vody (nejlépe nabité krystaly) a alespoň na chvíli si sedneme do klidu a relaxujeme... Vychutnáváme si doznívající blaženost, která po koupeli nastala. Vnímáme čistotu svého těla nejen zvenku ale i uvnitř. Cítíme se jako znovu narození :)