pátek 12. dubna 2013

Automatická kresba - jak vypadá její průběh, co rozkrývá a jak v ní číst

Před krátkou dobou jsem psala článek o tom, jak jsem začala s automatickou kresbou. Mezitím mám za sebou několik dalších kreseb. Někteří měli zájem nahlédnout "pod pokličku"...ne jen jak kresba vypadá, ale i to, co se z ní můžete dozvědět....

V tomto článku se dozvíte, jak kresbu dělám, proč ji dělám, jak to probíhá, co se dozvím a jak se to dozvím a co máte udělat vy pro to, abych vám mohla takovou kresbu vyhotovit taky.

Takže....vezmu to postupně....

Před každou automatickou kresbou si napíšu údaje o těch, kteří mě o kresbu požádali. Vše dělám intuitivně... Do levého rohu si píšu většinou žadatele o kresbu, jeho jméno, příjmení, datum a místo narození a pokud ví tak i hodinu.... Do pravého horního rohu napíšu to stejné o tom druhém... o tom, kdo vás zajímá.

Pak jdu na nerušené místo, zapálím si svíčku, nachystám si aromalampu s grepovým Saloos olejem, pastelky v základních barvách, obyčejnou tužku a papír, na kterém mám údaje.

Provedu krátkou meditaci. Někdy je velmi krátká, někdy delší...Opět to provádím intuitivně...Poté přivolám mého průvodce, který povede mou ruku a požádám ho o rozkreslení kresby vztahů (případně i zdraví...toho, na co se mě ptáte) mezi těmi dvěma lidmi....Vždy udávám, v jakém vztahu jsou k sobě tyto osoby a vždy požádám svého průvodce, aby mi rozkryl pouze to, co má býti rozkryto a aby skryl to, co se ten daný člověk dozvědět nemá.

Vezmu obyčejnou tužku a poprosím průvodce, aby namaloval tu kterou osobu...většinou začne levou, ale někdy i pravou....
Pak vezmu pastelky do ruky, všechny, zavřu oči a míchám je. Po promíchání je rozložím do řady a stále se zavřenýma očima přejedu rukou a kde cítím, že se mám zastavit, se zastavím a pastelku vezmu. Otevřu oči. Někdy vím barvu ještě předtím, než oči otevřu. Nic nedělám na sílu.

Nechám ruku, aby začala tam, kde chce začít.... Toto opakuju tolikrát, kolikrát cítím, že je třeba. Vždy zavírám oči a čekám, co se rozkreslí. Někdy během kresby cítím, že nevím, co daný tah znamená....ale nerozebírám to a opět se soustředím na svého průvodce.

Po provedení kresby očistím ruce nad plamenem, poděkuji průvodci a požádám ho, aby mi pomohl rozkrýt, co kresba znamená. Jdu si umýt ruce.

Někdy se mi stane, že už během kresby cítím, co přichází a tak zapisuju hesla na papír k dané postavě (to většinou při zdravotních problémech...např.klouby...lymfa...atd)

Zde dvě ukázky s rozborem a zpětnou vazbou od žadatele(žadatelky):

kresba č. 1
vlevo žena - vpravo její manžel (ji znám pouze z internetu, nikdy jsem ji osobně neviděla a neznám žádné detaily jejího vztahu - známe se jen velmi krátce a povrchově)

Já: Ptala jsem se na to, jaký je tvůj vztah k němu. Vysíláš vůči němu hodně lásky, vše se odehrává na fyzické úrovni, tedy týká se to hlavně fyzického těla. Sdílíš s ním svou lásk a je opravdu silná. Máš velmi dobré srdce a částečně tu dobrotu sdílíš se svým mužem, něco tě ale brzdí, takže tvá dobrota k němu nedorazí...on o tvých pocitech neví (myslíš to s ním dobře, ale on to netuší).
Duchovno tě velmi zajímá a hodně se tím zabýváš, víš, že tudy vede tvoje cesta... Toto s ním nesdílíš, ani to k němu nevysíláš...Jsi velmi silná duchovní bytost.
Co se týče jeho vztahu k tobě....vysílá k tobě částečně léčivé signály, ale ty o tom nevíš, tato energie zůstává u něj a vyráží tvým směrem, ale nedorazí k tobě...
Sám pro sebe má opravdu hodně energie, tuto energii s tebou nesdílí, má ji pro sebe (tak jako ty tu duchovní). Z jeho strany vychází velmi silné emoce vůči tobě, vypadá to, že má problém v komunikaci s tebou a ten problém je hlavně z jeho strany... neví jak s tebou komunikovat, v tomto je bloklý...nemá zdravotní problémy?
On již má taky nějaké duchovní myšlenky, ale nejsou tak silné jako tvoje.
Od něho vychází problémy co se financí týče...materiálno je pro něj stále velmi důležité...jako by se mu míchalo duchovno s materiálnem a on si s tím nevěděl rady...vychází mi tam do budoucna z jeho strany spíš zájem o hmotné statky.
jo ještě mi vyšlo, že on je víc dominantní...

a tady odpověď žadatelky :
Pěkný večer Joli,
ted jen koukám a zírám všem všem jsi měla pravdu. Zítra napíšu víc ..................děkuji moc.
(druhý den)
Ano plně souhlasím, že moje láska k němu je velká a on má ovšem pocit, že jej svým zájmem a láskou jako by tluču do země. Já mu o svým pocitech a lásce říkám na rovinu a on tvrdí "ano vím". To že on ke mě něco vysílá je asi možné, ale já to necítím jakoby vůbec nebo spíš hrozně málo. Jestli jeho signály jsou léčivé mě nikdy nepřišlo, ale tím jak jsem dnes poslouchala tvoje audia mě došlo, že mi dělá zrcadlo toho jak jsem se k němu já zle chovala (uměla jsem být někdy až krutá). Ikdyž jsem se mu nahlas omluvila a on tvdí, že mou omluvu vzal tak je stále vůči mě chladný.
Problém v komunikaci se mnou má určitě, hodně mi lže přesto že ví, že tu pravdu na sebe jako by pak prozradí. Nevím jestli to dělá záměrně.
A nemocné má svaly,o nemoci ví přes 10 let. Jenže ted od podzimu lonského roku začal utíkat ode mě ke kamarádům a alkoholem. Podařilo se mi  jej dostat i k pscholožce a ta mu řekla že má lehké deprese. Ale jinak nic změnit nechce, stále má pocit že to zvládne sám.
Chci náš vztah udržet, protože takzvaně to duchovno co mám já v sobě nám už tehdy pomohlo. Právě, že já v sobě ztratila něco co neumím pojmenovat. Syn má totiž stejnou nemoc jako on a my to vždy nějak ustály. Já před lety zůstala kvůli synovi doma a šperky dělám jako koníček a práci nemám.
On stále ted mluví o tom, že chce takzvaně milion, když se jej zeptám co by chtěl. Nebyl takový a tím, že uteče klidně i na celý víkend a nedá o sobě vědět, mě hrozně emocionálně ždímá. Pár věcí jsem si uvědomila, ale i tak jsem jako takzvaně okousané jablko co stačí jen vyhodit.
Možná jsme mu o tomto neměla říkat, ale chtěla jsem aby věděl že člověk který nás nezná nás dokáže takzvaně přečíst na dálku.
Jen mě zarazilo, že jsi psala že je víc dominantní (mě spíš příjde sobecký). Je pravda, že dnes jsme zažili dost velkou hádku a on chtěl odejít a takzvaně nic neřešit a rychle pryč. Nějak jsem jej ukecala a to i díky tvým slovům co jsme dopoledne poslouchala. Předtím mi přišlo, že jsme oba dva stejně a doplnujeme se.
Víš já si celou dobu myslela, že já jsem ten tahou rodin, že oběma pomáhám aby jim bylo líp, protože já se snažím pochopit jejich stavy nemoci a tak nějak jim vycházet vstříc.
Doufám, že díky tvým audiům získám to co bych moc ráda a budu doufat, že se mi podaří se dostat na ten sraz do Brna. Do kdy to potřebuješ vědět?
Ještě jednou děkuji za to co děláš a jsem velkým dlužníkem.
Dobrou noc či raději krásné ráno

a opět já... ráda bych ti upřesnila, jak jsem myslela tu jeho dominanci....ne vůči rodině, ale vůči vašemu vztahu, on byl namalován větší....není tím myšleno, že on dělá víc pro vztah nebo že ty děláš míň...ale že on je, kdo rozhoduje, co se bude či nebude v tom vztahu dít... což když čtu tvoje slova, tak mi to tak i přijde... nehledá s tebou nějaký kompromis, raději odejde pryč...

kresba č. 2
 vlevo žena (je hodně malá...hlava je ve fialové elipse) vpravo žena (ta má hlavu v modrém kolečku a nohy až dole)

se žadatelkou se znám i osobně, ale tu druhou ženu neznám

Já: Tak kresba....budu psát tak, jak mi to přichází....požádala jsem toho, kdo mi vedl ruku, aby mi dal i klíč k interpretaci....
tvoje postava vyšla poloviny velikosti její a hodně dole...ona je velmi velmi velmi dominantní vůči tobě....ty ji cítíš mnohem silnější, jsi v podřazené pozici
ona je duchovní člověk, ale sešla z cesty....potvrdilo se to, co jsi cítila...a to jsem se opravdu nedívala na barvu pastelek a chvílema jsem zavírala oči abych ani neviděla, co se maluje....abych nebyla ovlivněná...
ona tě manipuluje z její hlavy do tvé hlavy, sdílí s tebou energii, což by nebylo tak zlé....ale pak tě chytá přes třetí čakru černou energií...což je navození strachu, sevřeného žaludku...myslím, že tvůj žaludek není úplně spokojený, i když se mi to překreslilo žlutou, slabě...jako bys na tom zapracovala...byla sis toho vědomá a začla to napravovat....ale ta její energie je o dost silnější než ta tvoje
co mě velmi překvapilo je tvoje levá? noha...máš v ní energii, která utíká pryč...máš něco s nohou??? první co mě napadlo je lymfatický systém v nepořádku....
mezi vámi oběma je hodně emocí....je to nastejno....ty k ní něco cítíš a ona k tobě taky....výčitky...emoce...a jsou celkem ostré...žádné obloučky...
jo tobě se vykreslila fialová 7 čakra...takže snažíš se snažíš...je vidět, že makáš....ještě chvíli budeš muset zatlačit...ale jsi na dobré cestě
a největší překvapení nakonec....máte karmické propojení z nějaké minulosti....a je to něco co si nesete z minula z milostného vztahu....takže proto možná ty vaše zblázněné emoce...v minulém životě jste byly pár (nevím detaily, jen že jste byly milenecký pár) a zůstalo to nedořešeno.....
nemusíš jít do minulosti abys to dořešila, vše můžeš udělat teď....

Žadatelka: 
Joli ani nevíš co jsi napsala. Nejraději bych tě objala. Je to všechno pravda. Nejdřív jsem z ní byla nadšená a jako by to byl někdo po kom jsem toužila a moc si ho přivolávala. Jako když se ti odstěhuje nejlepší kamarádka a pak se potkáte. Ale jak mne odkázala na stránky , tak se to postupně měnilo. Jsem jí psala, co a jak a pak najednou se mi udělalo špatně a ona se ihned nabídla, že mi pomůže a že jde o strach. Opravdu jsm na tom byla špatně i přítel se zhrozil, když přišel, co se mnou je. Jak se mi ulevilo, tak mi prostě jelo hlavou spoustu věcí , ale říkala jsem si, že není možné, aby to tak bylo a ikdyby, tak nejsem já tak silná, abych to cítila a abych to poznala ( a hlavně mít takové myšlenky v hlavě je nízké a to já nechci). Ale všechno potvrzuješ. Měla jsem vztek, né na to co udělala ,ale na to že nejsem opatrná, že jsem stále důvěřivec. Pak jsem i byla ráda, že k tomu došlo, říkala jsem si je to zkouška a já si jí projdu, ať bude výsledek jaký chce.....je to dobře, protože je to nová zkušenost. Říkala jsem si , že to proberu s M. a tebou a uvidím, co mi na to povíte. Později, jak jsem nad tím čím dál víc uvažovala, tak jsem měla pocit, že je mezi náma něco více než jen tohle. O tom že mám pocit, že jde o něco z minulého života jsem ti už psala včera. Jen jsem si to potřebovala urovnat v hlavě a ujistit se, že jen neblázním.
K té noze, myslím, že máš pravdu. Jde o to, že jsem měla operaci nohy, je možné, že je tam narušený tok lymfy,ale netuším zatím co s tím.
Joli mooooc děkuji, ani nevíš jako moc si mi pomohla, jsi vážně třída

Toto byly dvě ukázky z mnoha....

********

Pokud i vy máte zájem o rozkreslení vztahu k partnerovi, rodiči, dítěti, příteli....či se zajímáte hlavně o svůj zdravotní stav....
Co potřebuji od vás:
  • jméno a příjmení
  • datum a místo narození
  • pokud možno i čas, ale není podmínkou
  • v jakém vztahu jste s druhé osobě a na co se ptáte...co chcete rozkrýt
Mám své etické zásady, toto po mě nechtějte:
  • dotazy, které se netýkají vás, ale dalších osob
  • zdravotní stav jiných osob (kde nejste součástí kresby)
  • jakékoliv informace o vašich dětech, které jsou už dospělé (pokud nejste součástí kresby)
  • nevěra partnera/partnerky

PTEJTE SE POUZE NA TO, CO JE PRO VÁS ETICKÉ A CO BY VÁM NEVADILO, KDYBY SE ZEPTAL NĚKDO DRUHÝ O VÁS....S láskou Jolana