pondělí 4. března 2013

Ženský kruh a jeho sílaŽenství je krásné. Být ženou je krásné. Neměnila bych s žádným mužem. Porodní bolesti pro mě byly požehnáním a díky nim jsem dnes matkou. Být ženou neznamená jen mateřství. My ženy jsme citlivé, jemné, schopné vnímat velmi jemné vibrace, signály. Máme vyvinutou intuici, dokážeme předvídat, pomáhat, milovat a to i tehdy, když nám to nikdo nevrací.

Být ženou je privilegium. Muž má svou roli ve společnosti, umí logicky přemýšlet, vymýšlet, počítat a měřit, válčit, dobývat a lovit. Ale žena... žena umí vládnout muži.

V posledních staletích byla ženská energie velmi potlačena. My ženy jsme byly utlačovány na úkor mužů. Byly jsme zasazeny do světa, kde slovo menstruace se na veřejnosti nevyslovuje, kde se vložky kupují se studem. V některých zemích to došlo tak daleko, že ženy zahalily svou tvář i své tělo. Tak velký byl strach můžu z žen. Muži ví, že my ženy máme velkou sílu. Ale nerozumí ji. Mají z ní strach, protože naši sílu nemohou zvážit ani změřit.


A tak jsme vyrůstaly ve světě mužů. Na ženy nebyly brány žádné ohledy. Musely jsme se přizpůsobit. Pracovat v práci i doma. Vychovávat děti, prát, vařit, žehlit, nakupovat a večer obšťastňovat muže.

Když se ohlédneme zpět, vidíme, kam nás mužský svět dovedl. To, co vidíme všude okolo, je to, co jsme my všichni kolektivně vytvořili. A je opět na nás, abychom to dali do pořádku.

Aby bylo na světě opět vše v pořádku, je třeba vyvážit mužskou a ženskou energii. Být v harmonii. Obě tyto energie jsou důležité a obě se spolupodílejí na tvoření společnosti.

Přišla doba, abychom se my, ženy, probraly a vzbudily plně své ženství. Je třeba opět uvolnit své ženské energie, dovolit si být ženou, dovolit si být plně vědoma svých kvalit, své krásy a lásky.

Ženský kruh je místo, kde sdílíme s ostatními. Místo, kde otevřeně mluvíme o svých slastech i strastech. Místo, kde můžeme říct úplně vše a víme, že nás nikdo neodsoudí, protože my všechny prožíváme velmi podobné příběhy.
Naši sílu nám dává vědomí, že v tom nejsme samy.

Jak budou naše ženské kruhy probíhat?
Ty z vás, které se budou chtít osobně účastnit otevírání ženské energie, budou moci přijít na naše Ženské kruhy.
Co bude ženský kruh obsahovat? Obsahem bude vše to, co potřebujeme. Jedinou podmínkou ženského klubu je být ženou duší a nejlépe i tělem :)
Co budeme potřebovat? Při osobním setkání budeme potřebovat velmi pohodlné oblečení, nejlépe v barvách, které jsou vám nejbližší. Vše ostatní bude na zvážení každé z vás. Protože je ženský kruh rituál, bude se provádět v kruhu. Pokud máte nějaké své vlastní artefakty, které vám pomáhají při meditaci nebo naladění se, tak je vemte sebou (svíčky, minerály, atd).

Většina nás, žen, nestíhá, nemá na sebe čas. A to je právě ten bod, na který se potřebujeme zaměřit. Udělat si čas samy na sebe. Udělat si čas pro ženu v nás.
Aktuální informace o plánovaných akcích najdete na stránce ŽENSKÝ KRUH.